İstanbul Kombi Servisi Telefon

Kış aylarının en soğuk günlerini yaşayaşacağımız şu günlerde size özel kombi servisi ve kombi tamiri hizmeti veren firmamız hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Lütfen kombi servisi ve kombi servisi nin önemi hakkındaki bu yazımızı sonuna kadar okuyunuz.

Firmamızs 15 yılı aşkın süredir ısıtma ve soğutma sektöründe istanbul eyüp ilçesinde tüm istanbula hizmet vermektedir. Sıcak yaz günlerinde her türlü klima cihazlarının arızası, onarımı ve bakımı için hizmet veren firmamız soğuk kış günlerinde ise her marka ve model kombi cihazları için istanbul un her bölgesinde özel kombi servisi ve kombi tamiri hizmeti vermektedir. Firmamızın merkezi istanbul eyüp ve gaziosmanpaşa ilçesindedir. Gezici araçlarımız ile gün içerisinde anında kombi arızaları nıza müdahale ediyor ve cihazınızın sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

Firmamız gerçek usülde vergi mükellefi olup istanbul gaziosmanpaşa vergi dairesi müdürlüğüne kayıtlıdır. Lütfen sizlerden ricamız internet üzerinden servis hizmeti almadan önce servis hizmeti alacağınız firmanın vergi kaydı bulunup bulunmadığını araştırınız, ve özellikle bir web sitesi dahi olmayıpta ilan sitelerinden iş yapmayaç alışan dolandırıcılara sakın iş vermeyiniz. Bu tip insanlara kombi cihazınızı teslim etmeniz durumunda cihazınızda daha ciddi problemler ortaya çıkacaktır.Baymak kombiler hakkında bilgi almak için sitemezi ziyaret ediniz. Kombi markanız baymak değilde eca ise o zaman eca kombi blog sitemizi ziyaret ediniz.

Firmamıza ulaşabileceğiniz irtibat numaraları : 0212 427 04 25 0212 625 30 90 0212 578 03 74 Acil kombi çağrı numaralarımız : 0555 984 03 13 ve 14 tür.

Firmamız maktek markası için yetkili kombi servisi hizmeti verirken, diğer önde gelen kombi markalarına ( baymak kombi, ariston kombi, vaillant kombi, ferroli kombi, buderus kombi, eca kombi airfel kombi) özel kombi servisi hizmeti sunmaktadır. Firmamız tarafından kombi cihazınızda değiştirilen her türlü parça 1 yıl garanti kapsamı altındadır. istanbul Kombi servisi hizmeti ni Kredi kartı ilede satın alabilirsiniz. Servis kaydınız yapılırken kayıt yapan görevliye kredi kartı ile ödeme gerçekleştireceğinizi lütfen belirtiniz.

Firmamız Kombi servisi ve Klima Servisi hizmetinin yanı sıra. Hidrofor servisi, Brülör Servisi, Bilgisayar Servisi Hizmeti de sunmaktadır.

Gerçek kaliteli hizmet satın almak istiyorsanız ustatamirci.com servis hizmetinden yararlanınız.

İstanbul avrupa yakasında tüm bölgelere gezici servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Bu yazı kombi servisi hakkında bilgi almanız için yayınlanmıştır.

Advertisements

No comments yet

Mag-iwan ng Tugon

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Baguhin )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Baguhin )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Baguhin )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Baguhin )

Connecting to %s

%d bloggers like this: